Strona główna - Najciekawsze informacje - Czy można odkleić hologram z legitymacji

Czy można odkleić hologram z legitymacji?

maj 1, 2019 | aktualności

Czy da się odkleić hologram z legitymacji studenckiej ELS? Jak to zrobić? Czy jest to możliwe? Te pytania zadaje sobie niejeden kolekcjoner hologramów studenckich. Już teraz dowiedz się wszystkiego na temat odklejania kolekcjonerskich hologramów ELS.

Przede wszystkim należy zacząć od tego, iż odklejanie hologramów od legitymacji to zły pomysł. Stanowczo odradzamy wszelkie próby oderwania naklejek od ELS. Na każdej naklejce znajduje się bowiem specjalna ochrona w postaci “plastra miodu”. Zabezpieczenie to ma uchronić naklejki i legitymacje studenckie przed ich fałszowaniem i podrabianiem. Dzięki tej blokadzie, każda próba oderwania naklejki kończy się jej zniszczeniem i utrata ważności, a tym samym wartości. Aby nabyć naklejkę ELS studenci udają się do dziekanatów, natomiast kolekcjonerzy, którzy marzą o najnowszych egzemplarza naklejek do swoich kolekcji zakupić mogą je na naszej stronie.

Uważaj na jakość Hologramów kolekcjonerskich z serwisów aukcyjnych i ogłoszeniowych

Wszystkie autentyczne hologramy studenckie ELS są wyposażone w specjalne zabezpieczenia w postaci “plastra miodu”. Dzięki takiej blokadzie fałszowanie lub podrabianie naklejek staje się niemożliwe. Ochronka sprawia, że kiedy odkleimy naklejkę od legitymacji ulega ona zniszczeniu oraz traci swoją ważność, a tym samym wartość. Odklejenie naklejki od legitymacji nie ma więc najmniejszego sensu. Stanowczo odradzamy wszelkich prób z odrywaniem hologramów. Często zdarza się, że nieoryginalne hologramy kolekcjonerskie z Allegro, OLX i innych, nie mają zabezpieczenia przed odklejeniem a dodatkowo zastosowany rodzaj kleju sprawia że kilka dni po naklejeniu hologramu, odkleja się on z tej powierzchni.

Jeśli zajmujesz i się filatelistyką i szukasz hologramów kolekcjonerskich zgłoś się do nas. W swojej ofercie posiadamy oryginalne naklejki els ze znakiem orła, znakiem RP oraz laserowo nacinana datą techniką 2D/3D. Wszystkie naklejki odpowiadają hologramom używanym do potwierdzania ważności legitymacji ELS na wszystkich uczelniach w Polsce.

kolekcjonerskie hologramy studenckie

Zdjęcie: Kolekcjonerski hologram na legitymację z Allegro

Legitymacja studencka może pełnić funkcję karty bibliotecznej lub płatniczej. Spotykane jest też wczytywanie miesięcznych biletów miejskiej na legitymacjach ELS. Jest to możliwe na uczelniach. Całkowity ich wykaz znaleźć możemy na stronie ZTM Warszawa.

Oryginalne hologramy kolekcjonerskie els

Jeśli chcesz nabyć naklejkę kolekcjonerską z najnowszej kolekcji i uzupełnić swoje filatelistyczne zbiory, skontaktuj się z nami już dziś. Oferujemy jedynie oryginalne naklejki els z laserowo nacinana datą, wymaganym zabezpieczeniem oraz unikatowym oznakowaniem. Hologramy kolekcjonerskie, które znajdą Państwo w naszej ofercie odpowiadają tym, których używają wszystkie uczelnie wyższe w Polsce. Oferujemy zarówno naklejki z nowej jak i ze starszych edycji. Śpiesz się! Oferta jest ograniczona ilościowo!

oryginalne

Hologramy Kolekcjonerskie

Kolejna seria kolekcjonerskich hologramów na legitymację studencką z terminem ważność 2022, jest już dostępna.
Całkowicie autentyczne i oryginalne naklejki na legitymacji. Darmowa dostawa i szybka wysyłka w 24h
Sprawdź sam i zamów nowy hologram els.

naklejka w formie hologramu
przeźroczysta data
plomba
trzy różne wzory
numer seryjny

Aktualny Hologram Kolekcjonerski

hologram els 31-10-22

(4.91 / 5 )

120 PLN

100 PLN

Zamów nowy hologram:

kup teraz