Strona główna - Najciekawsze informacje - Hologramy kolekcjonerskie na allegro, OLX, Gumtree

Hologramy kolekcjonerskie na allegro, olx, gumtree

lip 16, 2019 | polecane

Czy zamawianie hologramów kolekcjonerskich poprzez Allegro lub inne serwisy aukcyjne jak OLX czy Oglaszamy24 jest na pewno bezpieczne? Na co zwracać uwagę? Czy allegro to zawsze najlepszy wybór? Co zrobić aby nie zostać oszukanym i nie otrzymać podróbki hologramu? Hologramy kolekcjonerskie stają się produktem coraz bardziej popularnym, również w serwisach jak Allegro, OLX czy Gumtree. Każdy kolekcjoner, który zamierza zamówić hologram kolekcjonerski musi dokładnie sprawdzić, czy wybrany przez niego sprzedający oferuje oryginalne Hologramy ELS. Hologramy kolekcjonerskie na Allegro, Gumtree czy OLX cieszą się dużą popularnością, dlatego można natknąć się na osoby, które będą próbowały za niższą cenę sprzedać podrobiony egzemplarz. Czy zatem można bezpiecznie kupic oryginalny hologram kolekcjonerskich w serwisach aukcyjnych jak aukcje na Allegro, czy OLX, oraz poprzez ogłoszenia na Ogłaszamy24? Okazuje się że nie zawsze można być pewnym takiego zakupu i jakości otrzymanego hologramu. Na naszej stronie można w szybki i łatwy sposób zamówić najnowsze egzemplarze hologramów ELS. Szybciej niż z Ogłaszamy 24 czy Gumtree! Gwarantujemy, że nasze naklejki są oryginalne – takie same, jak te wydawane studentom w dziekanatach uczelni wyższych.

Kolekcjonowanie hologramów z Allegro i OLX

Swoich klientów przestrzegamy, by odpuścić sobie hologramy kolekcjonerskie z forum lub serwisów aukcyjnych. Dlaczego? Głównie ze względu na ich niską jakość, która nie odpowiada najwyższym standardom. Podobnie, jak na uczelniach w Krakowie i Katowicach, również kolekcjonerzy powinni otrzymywać naklejki o wyjątkowych właściwościach – takich, które będą identyczne do oryginałów. Właśnie dlatego hologramy kolekcjonerskie z naszej oferty produkowane są w stu procentach według norm MEN. Oznacza to, że na ich powierzchni widać wizerunek Orła Białego, pod odpowiednim kątem widoczny jest znak RP, a same znaczki ELS posiadają rozmiar 9 x 10 mm. Dodatkowo cechą identyfikującą najbardziej wartościowe okazy jest przezroczysta data ważności naklejki ELS, możliwa do osiągnięcia poprzez laserowe wykonanie jej w technice 2D/3D.

Uważaj na jakość Hologramów kolekcjonerskich z serwisów aukcyjnych i ogłoszeniowych

Wbrew pozorom nabycie oryginalnego hologramu do legitymacji studenckiej od sprawdzonego sprzedawcy nie jest kosztowne. Cena za jedną sztukę naklejki ELS w 100 % zgodnej z wymogami stawianymi przez Ministra Edukacji rozpoczyna się nawet od 40 zł! Taką cenę osiągają przede wszystkim oryginalne hologramy kolekcjonerskie z minionych edycji z datą 31-10-19 ciągle dostępne u producentów naklejek. W przypadku nowszych terminów ważności, laserowo naniesionych na naklejki trzeba liczyć się z wyższymi kosztami nabycia. Najnowsza naklejka, którą wykorzystują również studenci uczelni wyższych z datą 31-03-20 kosztuje 100 zł – cena nie obejmuje kosztów wysyłki, a jedynie w 100 % zgodną ze specyfikacjami MEN naklejkę ELS. Jednak nie jest tak prosto kupić bezpiecznie hologramy kolekcjonerskie na Allegro, OLX i innych serwisach. Niestety bardzo często osoby które sprzedają ten produkt oferują jego podróbki.

Przestrzegamy, że hologramy kolekcjonerskie z OLX i Allegro o niższej cenie mogą być wynikiem działania oszustów. Wyprodukowanie oryginalnej naklejki jest pracochłonne i nie można iść w tym przypadku na skróty. Oznacza to, że koszt zakupu nalepki ELS odzwierciedla jej faktyczną jakość – hologram ma wymiary 9 x 10 mm i odpowiednie zabezpieczenia przed odklejeniem. Dodatkowo jego holograficzna powierzchnia mieni się znakiem Orła Białego i RP, a naniesiona data jest w 100 % przezroczysta

Hologram kolekcjonerski z Allegro i OLX

Zdjęcie: Kolekcjonerski hologram na legitymację z Allegro

Zawsze przed zakupem nowego hologramu na legitymację ELS w internecie należy sprawdzić opinie na temat sprzedawcy. Warto podejść z dozą ostrożności do handlarzy znajdujących się na popularnych serwisach aukcyjnych np. Allegro, OLX, Oglaszamy24. Dostępne w tych serwisach hologramy są często niskiej jakości podróbkami. Musisz również pamiętać, że oryginalne hologramy kolekcjonerskie posiadają numery seryjne. Kupując od osób prywatnych nigdy nie mamy pewności, czy oferują one w pełni oryginalne naklejki na legitymacje.

Czy na Allegro, OLX lub Oglaszamy24 można kupić hologram na legitymację

Pamiętaj jednak, że zanim zdecydujesz się na zakup naklejki els, powinieneś dokładnie zapoznać się z informacjami i opiniami na temat danych naklejek. Obecnie w internecie, również na stronach takich jak Olx, Allegro czy Gumtree krąży wiele podrobionych kolekcji. Uważaj na oszustów, nie daj się nabrać! Sprawdzaj zdjęcia oraz wszelkie opinie! My ze swojej strony oferujemy tylko autentyczne naklejki kolekcjonerskie ELS. Jako prawdziwi miłośnicy naklejek, próbujemy zarazić innych naszą pasją! Kup najnowszą naklejkę els już dziś! Sprzedaż tylko do celów kolekcjonerskich!

W przypadku zakupu studenckiego hologramu kolekcjonerskiego z serii 2018, 2019 czy 2020, należy mieć świadomość, że sprzedaż jest prowadzona wyłącznie do celów kolekcjonerskich. Nalepki na ELS są doskonałą rozrywką, ale w żadnym wypadku nie można ich używać do przedłużania elektronicznej legitymacji studenckiej. Jedyną legalną formą potwierdzenia statusu studenta Uniwersytetu Warszawskiego, UJ czy innej uczelni, jest uzyskanie stosownego dokumentu w dziekanacie wydziałowym. Każdy, kto chce zostać kolekcjonerem, może znaleźć nowe i archiwalne naklejki na ELS na naszej stronie, w cenach porównywalnych do takich serwisów jak Allegro, OLX czy Gumtree. Mimo, że nasze znaczki ELS są dokładnie takie, jak na legitymacji, nie można ich używać tak, jak oryginalnych na dokumentach. Oferujemy wysyłkę na terenie całej Polski!

oryginalne

Hologramy Kolekcjonerskie

Kolejna seria kolekcjonerskich hologramów na legitymację studencką z terminem ważność 2024, jest już dostępna.
Całkowicie autentyczne i oryginalne naklejki na legitymacji. Darmowa dostawa i szybka wysyłka w 24h
Sprawdź sam i zamów nowy hologram els.

naklejka w formie hologramu
przeźroczysta data
plomba
trzy różne wzory
numer seryjny

Aktualny Hologram Kolekcjonerski

hologram els 31-10-24

(4.91 / 5 )

175 PLN

129 PLN

Zamów nowy hologram:

kup teraz

Czy można odkleić hologram z legitymacji?

Czy da się odkleić hologram z legitymacji studenckiej ELS? Jak to zrobić? Czy jest to możliwe? Te pytania zadaje sobie niejeden kolekcjoner hologramów studenckich. Już teraz dowiedz się wszystkiego na temat odklejania kolekcjonerskich hologramów ELS. Przede wszystkim...

czytaj dalej