Strona główna - Najciekawsze informacje - Nowy hologram kolekcjonerski 2020 już dostepny w ofercie

Nowy hologram kolekcjonerski 2020 już dostępny w ofercie

sie 3, 2019 | aktualności

Kolejna seria hologramów kolekcjonerskich z serii 2020 jest dostępna w sprzedaży. Gwarantujemy oryginalne, niepodrabiane hologramy do legitymacji studenckiej z datą 31-03-20 oraz 31-10-20 z wyciętą laserowo datą i numerem seryjnym . Poza naklejkami z najnowszej kolekcji, oferujemy też hologramy ze starszych edycji. Dodaj nowy hologram kolekcjonerski 2020 do swojej kolekcji. Skontaktuj się z nami w celu ustalenia ich dostępności! Każdy hologram kolekcjonerski w naszej kolekcji w tym 2020 to unikatowy i oryginalny okaz. Oferujemy tylko autentyczne i oryginalne egzemplarze.

Od 2020 hologram musi posiadać numer seryjny

Od semestru zimowego 2019/2020, nastąpiła zmiana w wyglądzie hologramów na legitymację. Teraz każdy oryginalny egzemplarz hologramu els , musi posiadać oprócz daty ważności również numer seryjny. Numer ten jest indywidualnym nie powtarzalnym oznaczeniem hologramu studenckiego i doktoranckiego. Numer składa się z ośmiu cyfr i wykonany jest taką samą metodą co data ważności. Jest on niewyczuwalny pod pacami przeźroczysty, natomiast po naklejeniu przyjmuje kolor podłoża. Numer seryjny jest niepowtarzalnym i unikatowym, numerem. Wszystkie uczelnie wyższe od niniejszego semestru mają obowiązek stosowania właśnie takich hologramów, gdyż podrobienie tego hologramu jest praktycznie niemożliwe do wykonania. Dlatego tylko oryginalne hologramy kolekcjonerskie posiadają taki numer seryjny.

Kolekcjonerskie hologramy z datą 2020

Zakup hologramu kolekcjonerskiego ELS 2020 z nowej kolekcji jest już możliwy. Każdy hologram z laserowo ciętą datą 31-03-20 r. oraz numer seryjny. To oryginalny okaz zawierający niezbędne elementy: znak orła, znak RP oraz specjalne zabezpieczenia w postaci “plastra miodu”. Pamiętaj że tylko oryginalne hologramy els posiadają numer seryjny. Sprzedaż tylko i wyłącznie do celów kolekcjonerskich. Przyjmujemy zamówienia 24/7 dni w tygodniu. Dostawa przesyłką kurierską lub paczkomatem. Skontaktuj się z nami już dziś. Sprawdź cennik oraz ofertę – zdjęcia naklejek na naszej stronie internetowej. Zaufaj profesjonalnym kolekcjonerom naklejek ELS! Dzięki aktualnym naklejkom ELS studenci mogą korzystać z ulg i rabatów studenckich. Kolekcjonerskie Hologramy, które posiadamy w swojej ofercie są identyczne jak te na polskich uczelniach wyższych, z których korzystają studenci, jednak hologramy kolekcjonerskie, które sprzedajemy służą tylko i wyłącznie do celów kolekcjonerskich. Wykorzystywanie ich w sposób niezgodny z prawem jest karalne.

Wybierz interesujący Cię egzemplarz – hologram els z aktualną datą 2020 lub edycję archiwalne.. W ofercie posiadamy naklejki na legitymacje els ze starszymi datami, osoby poszukujące archiwalnych kolekcji hologramów studenckich proszone są o kontakt z nami, w celu ustalenia dostępności egzemplarza. Poinformujemy Cię, czy aktualnie posiadamy znaczek els z interesującą Cię datą.

nowy kolekcjonerski hologram 2020

Zdjęcie: Nowy hologram kolekcjonerskski 2020

Zwróć uwagę na numer seryjny w nowym hologramie 2020

Każdy hologram z laserowo ciętą datą 31-03-20 r. oraz numer seryjny. To oryginalny okaz zawierający niezbędne elementy: znak orła, znak RP oraz specjalne zabezpieczenia w postaci “plastra miodu”. Pamiętaj że tylko oryginalne hologramy els posiadają numer seryjny. Sprzedaż tylko i wyłącznie do celów kolekcjonerskich. Przyjmujemy zamówienia 24/7 dni w tygodniu. Dostawa przesyłką kurierską lub paczkomatem. Skontaktuj się z nami już dziś. Sprawdź cennik oraz ofertę – zdjęcia naklejek na naszej stronie internetowej. Zaufaj profesjonalnym kolekcjonerom naklejek ELS! Dzięki aktualnym naklejkom ELS studenci mogą korzystać z ulg i rabatów studenckich.

Nowy kolekcjonerski hologram na semestr zimowy 2019 / 2020

Każdy kolekcjonerski hologram na legitymację który jest dostępny w ofercie jest identyczny jak te na polskich uczelniach wyższych, z których korzystają studenci, jednak hologramy kolekcjonerskie, które sprzedajemy służą tylko i wyłącznie do celów kolekcjonerskich. Hologramy kolekcjonerskie do legitymacji studenckiej są przeznaczone dla studentów, absolwentów i kolekcjonerów, którzy zbierają wlepki semestralne w ramach hobby i pasjonackiego „konika” na punkcie filatelistyki i zbieractwa. Poza wymienionymi celami, hologramy kolekcjonerskie do legitymacji studenckiej nie mogą być używane w celu łamania prawa. Kolekcjonerskie hologramy to nic innego jak oryginalne a zarazem kreatywne znaczki, a ich gromadzenie umożliwia rozwój pasji filatelistycznej. Absolwenci chętnie gromadzą atrybuty innych uczelni wyższych, aby być może, dzięki nowemu hobby, sentymentalnie powrócić do tych wspomnień, przyjaźni a przede wszystkim czasu spędzonego na studiach wyższych w okresie akademickim.

 

Co pół roku nowy hologram studencki

Potrzebna Ci naklejka na legitymacje studencką Gdańsk? Nie ma problemu, mamy ją. A może naklejka na elektroniczną legitymacje studencką els Gdynia czy Trójmiasto? Mamy hologramy na elektroniczną legitymację studencką els Białystok i Olsztyn, naklejki do legitymacji studenckiej els Zielona Góra, Bydgoszcz, Kielce. W naszej ofercie znajdziesz też hologramy na elektroniczną legitymację studencką els Toruń, Opole, Rzeszów. Jeśli potrzebna Ci do kolekcji naklejka na elektroniczną legitymacje studencką els Poznań, Łódź, Szczecin też ją u nas znajdziesz. Choć najpopularniejsza jest u nas naklejka do legitymacji studenckiej els Warszawa, dbamy także o kolekcjonerów z innych miast i uczelni, którzy chcieliby mieć okaz kompatybilny z tym, jaki otrzymywali na studiach. Dlatego udostępniamy też mniej popularne okazy jak hologram els kolekcjonerski na legitymacje studencką Opole czy naklejki studenckie semestralne na legitymacje Lublin. Śledź nasze aktualności i nie przegap momentu, kiedy pojawi się już hologram kolekcjonerski 31-03-20!

oryginalne

Hologramy Kolekcjonerskie

Kolejna seria kolekcjonerskich hologramów na legitymację studencką z terminem ważność 2024, jest już dostępna.
Całkowicie autentyczne i oryginalne naklejki na legitymacji. Darmowa dostawa i szybka wysyłka w 24h
Sprawdź sam i zamów nowy hologram els.

naklejka w formie hologramu
przeźroczysta data
plomba
trzy różne wzory
numer seryjny

Aktualny Hologram Kolekcjonerski

hologram els 31-10-24

(4.91 / 5 )

175 PLN

129 PLN

Zamów nowy hologram:

kup teraz

Czy można odkleić hologram z legitymacji?

Czy da się odkleić hologram z legitymacji studenckiej ELS? Jak to zrobić? Czy jest to możliwe? Te pytania zadaje sobie niejeden kolekcjoner hologramów studenckich. Już teraz dowiedz się wszystkiego na temat odklejania kolekcjonerskich hologramów ELS. Przede wszystkim...

czytaj dalej