Odbiór osobisty i wysyłka hologramów kolekcjonerskich

Dostawa

Nasze hologramy kolekcjonerskie dostarczamy do wszystkich miast. Najnowsza kolekcja hologramów na legitymację studencką z kolejnym terminem ważności na następny semestr akademicki jest już dostępna w sprzedaży. Odbiór osobisty jest możliwy na terenie większości miast a dzięki szybkiej wysyłce dostarczymy nowy hologram els nawet w 24h i za darmo.
Dokonując zakupu, masz pewność oryginalności nowego hologramu els. Wybierz dostawę , odbiór osobisty czy wysyłka. Sprawdź, gdzie dostarczamy nasze kolekcjonerskie hologramy na legitymację.

Wysyłka czy odbiór osobisty Kolekcjonerskich hologramów studenckich

Gdzie dostarczamy nasze hologramy

Oferujemy hologramy kolekcjonerskie z wysyłką lub odbiorem osobistym w wielu miastach. Zobacz gdzie dostarczamy nasze hologramy na legitymację. Oryginalne i sprawdzone hologramy na legitymację studencką jakie oferujemy uzyskały już mnóstwo dobrych opinii. Mamy stałych nabywców wśród bardzo wielu kolekcjonerów, co upewnia nas w przekonaniu, że nasza oferta naklejek els jest wyjątkowo atrakcyjna. W niektórych miastach dostępny jest również odbiór osobisty. Szeroki wybór hologramów kolekcjonerskich oraz gwarancja 100% satysfakcji – to zapewnia Wam pewne i bezpieczne nabycie naklejki na legitymacje do swojej kolekcji, a nam daje satysfakcję z tego, co robimy.

Jak dostarczamy hologramy kolekcjonerskie

Możliwe formy dostawy

Nowy hologram możesz teraz zamówić szybko on-line. Wystarczy podać dane do wysyłki, lub dane punktu odbioru. Hologramy wysyłamy w bezpiecznych opakowaniach pocztą, kurierem lub na paczkomat. W zależności od miasta istnieje również możliwość odbioru osobistego. Sprawdź gdzie dostarczmy nasze hologramy i dowiedz się o tych miastach więcej. Czas dostawy to zwykle 24h, ale różni się on od wybranej formy dostawy.

Możliwe formy dostawy

Każde z zamówień pakowane jest w bezpieczne opakowanie. Nasze hologramy kolekcjonerskie możesz odebrać w wielu miastach. Po wybraniu naklejki na legitymacje studencką skontaktuj się z nami. Ustalimy sposób dostawy. Odbiór osobisty jest również możliwy w niektórych miastach. Hologramy do legitymacji możemy wysłać do paczkomatu, możesz również wybrać przesyłkę pocztową, lub nie możesz się doczekać na nowy okaz swojego hologramu studenckie , przesyłkę kurierską.

Oferujemy wyłącznie oryginalne hologramy kolekcjonerskie els, z wysyłką w 24h lub odbiorem osobistym. Jesteśmy pasjonatami i filatelistami, wiemy jak wygląda autentyczny hologram na legitymacje studencką dlatego możemy zagwarantować, że nasze egzemplarze są prawdziwe. Otrzymujesz absolutnie całkowitą gwarancję i pewność, że otrzymasz hologram els najwyższej jakości.

Bezpłatna dostawa

Tylko teraz, bezpłatna wysyłka, Twojego zamówienia. Zamów nowy hologram ELS a my dostarczymy go gratis, niezależnie od wartości zamówienia.

Szybka wysyłka

Wszystkie przesyłki wysyłamy zwykle w 24h po otrzymaniu zamówienia. Możesz otrzymać swoje zamówieni na konkretny adres lub do punktu odbioru.

Zakupy on-line

Nie gromadzimy i nie przetwarzamy Twoich danych. A dzięki szyfrowaniu SSL, możesz być pewny anonimowości i bezpieczeństwa swoich zakupów.

Odbiór osobisty lub darmowa wysyłka

Darmowa wysyłka

Kolejna seria kolekcjonerskich hologramów na legitymację studencką z terminem ważności 2020, jest już dostępna. Całkowicie autentyczne i oryginalne hologramy do legitymacji. Darmowa dostawa i szybka wysyłka w 24h. Tylko teraz, dokonując zakupu hologramu na legitymację, dostawa pocztą polską jest bezpłatna. Bez względu na ilość i wartość zamówienia. Nasze hologramy kolekcjonerskie dostarczamy do wielu klientów z różnych miast i na różne uczelnie wyższe w Polsce. Dzięki błyskawicznej wysyłce możesz cieszyć się swoim nowym hologramem els nawet w 24h

Tylko teraz, śpiesz się zostało:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Kolejne wydania hologramów kolekcjonerskich

Najbardziej docenianą przez kolekcjonerów cechą hologramów jest to, że pojawiają się one na rynku dwa razy w roku. Naklejki ELS posiadają bowiem ściśle określony termin ważności, po minięciu którego należy nabyć nowy egzemplarz. Hologramy kolekcjonerskie i studenckie kończą swój okres obowiązywania z upływem marca i października danego roku – zarówno jeśli chodzi o studia magisterskie, jak i licencjackie. Obecnie w sprzedaży znajduje się edycja nalepek z laserowo ciętą datą ważności 31-03-20 – tą, która znajduje się u studentów posiadających ważne legitymacje studenckie. Kolejnego wydania nalepek spodziewać się można już jesienią, gdy upłynie termin obowiązywania aktualnych hologramów ELS. Wówczas na wydaniach dla kolekcjonerów pojawi się data 31-03-20, będąca całkowicie przezroczysta po umieszczeniu hologramu na wybranej powierzchni.

odbiór osbisty hologramów kolekcjonerskich ELS

Czy kolekcjonerskie hologramy można odkleić i umieść w innym miejscu

Osoby kupujące swoje hologramy kolekcjonerskie na naszej stronie przestrzegamy, by nie próbowali zmienić miejsca naklejenia raz przyczepionych do powierzchni nalepek. Te bowiem ulegną całkowitemu zniszczeniu i nie będą nadawały się do ponownego użycia. Wszystko za sprawą zabezpieczenia, które stanowi element wymagany w budowie naklejek do legitymacji studenckich. Wybierając hologramy kolekcjonerskie Katowice, czy Warszawa sprawa wygląda tak samo, jak w przypadku nalepek wykorzystywanych na uczelniach wyższych – tak zwany „plaster miodu” skutecznie zapobiegnie odklejeniu naklejki ELS od pierwotnej powierzchni i zniszczy egzemplarz w zbiorach. Z myślą o osobach, które zapomną o tej cesze zbieranych naklejek stale sprzedajemy edycje archiwalne – oznacza to, że w każdej chwili zamówić można hologramy kolekcjonerskie z minionymi datami, takimi jak 31-10-2018 i starsze. Jeśli dana naklejka swobodnie odkleja się od powierzchni i się nie niszczy oznacza to, że nie jest oryginalna i nie zgadza się z ustanowionymi przez MEN regulacjami. Na naszej stronie kupić można jedynie w 100 % oryginalne nalepki ELS, doceniane przez wieloletnich zbieraczy i początkujących kolekcjonerów.

Wiemy, że kolekcjonerom zależy na aktualnych wydaniach naklejek, dlatego mogą oni znaleźć je na naszej platformie. Posiadamy hologramy kolekcjonerskie z Krakowa, Gdańska, czy Warszawy i aktualizujemy ich daty wraz z pojawiającymi się semestrami akademickimi. Laserowo naniesiona data staje się przezroczysta zaraz po naklejeniu hologramu na daną powierzchnię – aktualnie sprzedajemy bieżące i archiwalne wydania hologramów. Kolekcjonerzy znajdą u nas naklejki ELS z datą 31-03-20, a już jesienią pojawi się nowa edycja z datą ważności do 2020 roku!

Więcej o kolekcjonerskich hologramach els

Aktualności i Informacje

Numer seryjny na hologramie kolekcjonerskim

Od semestru zimowego 2019/2020, nastąpiła zmiana w wyglądzie hologramów na legitymację. Teraz każdy oryginalny egzemplarz hologramu els , musi posiadać oprócz daty ważności również numer seryjny. Numer ten jest indywidualnym, nie powtarzalnym oznaczeniem hologramu...

czytaj dalej

Hologramy kolekcjonerskie na allegro, olx, gumtree

Czy zamawianie hologramów kolekcjonerskich poprzez Allegro lub inne serwisy aukcyjne jak OLX czy Oglaszamy24 jest na pewno bezpieczne? Na co zwracać uwagę? Czy allegro to zawsze najlepszy wybór? Co zrobić aby nie zostać oszukanym i nie otrzymać podróbki hologramu?...

czytaj dalej